o nas
Kim jesteśmy?
Warsztat Piękna to miejsce dla Ciebie!
Warsztat piękna to od kilku lat prężnie rozwijający się gabinet kosmetologiczny. Został stworzony z miłości do piękna. To miejsce, w którym zadbasz o swój wygląd zewnętrzny oraz pewność siebie jaką dzięki zdrowej i promiennej cerze możesz mieć. Zrelaksujesz się i poczujesz luksus na swojej skórze. Koncentrujemy się głównie na pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Osiągamy świetne rezultaty w leczeniu: trądziku młodzieńczego, różowatego, przebarwień, likwidowaniem rumienia, odwodnionej i niedotlenionej skóry oraz problemów związanych z zarządzaniem wiekiem i nieodpowiednią pielęgnacją. Pracujemy nad ujędrnieniem, wymodelowaniem, wyszczupleniem i redukcją cellulitu na najbardziej wymagających partiach Twojego ciała. Pracujemy na najlepszych, certyfikowanych urządzeniach medycznych tj. Endermologia Cellu M6 Infinity LPG, Venus Legacy, Harmony XL Pro, Geneo Pollogen, Dr. Platon. Zajmujemy się również architekturą i stylizacją brwi. Podstawą jest u nas indywidualne podejście do każdego klienta/pacjenta, jego potrzeb oraz problemów.
Posiadając ponad 16 – letnie doświadczenie w kosmetologii selektywnie dobieramy marki kosmetyczne wykorzystywane w gabinecie. Bazujemy na kosmetykach i sprzętach z najwyższej półki kosmetyki profesjonalnej – skutecznej i sprawdzanej przez nas oraz wielu specjalistów i lekarzy w dziedzinie kosmetologii. Są to między innymi: Creme Bar, DMK, Diego Dalla Palma, Dermaquest, Dermomedica, Mesoestetic, Anna Lotan, Fusion, Natinuel, Arkada, GENEO, ITP, Alma Lasers, Venus, NOVA, KAZARO i inne.
Jesteśmy jedynym gabinetem w Nowym Sączu, który zajmuję się korneoterapią -to znaczy: przywracaniem skórze jej fizjologicznych funkcji i zdrowego wyglądu. Oferujemy indywidualne doradztwo w sprawie pielęgnacji domowej, w tym dobór spersonalizowanych kremów biomembranowych „szytych na miarę” potrzeb Twojej skóry. Mamy możliwość doboru kremu do wszystkich rodzajów cery, nawet bardzo wymagających i z różnymi problemami jednocześnie. A przede wszystkim oddając się w nasze ręce odpoczniesz, zrelaksujesz się i poczujesz się pięknie.
nASZ ZESPÓŁ
Zofia pawlaczyk
Pasjonatka zdrowej, naturalnej i pięknej skóry. Założycielka Warsztatu Piękna.
- mgr kosmetologii, Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału farmaceutycznego.
- mgr zarządzania, Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu wydziału zarządzania.
Osoba o wysokich kwalifikacjach, łącząca wiedzę z zakresu nauk medycznych, chemicznych oraz estetycznych. Wiedza zdobyta na studiach oraz licznych szkoleniach tematycznych z różnych marek kosmetycznych zapewniających solidną podstawę teoretyczną i praktyczną, dzięki której jest w stanie profesjonalnie i kompleksowo zadbać o potrzeby zdrowia skóry i urody swoich pacjentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z pacjentem posiada zdolności diagnostyczne. Jest w stanie ocenić stan skóry i dobrać odpowiednie zabiegi wraz z pielęgnacją domową, któreodpowiadają na indywidualne potrzeby pacjenta. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie i trendy w kosmetologii, takie jak dermokosmetyki, medycyna estetyczna, mikronakłuwanie, mezoterapia czy fototerapia.
Uwielbia pracę z ludźmi i buduje relacje z pacjentem, zawsze stara się zrozumieć jego potrzeby. Śledzi najnowsze osiągnięcia w swojej dziedzinie, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby pacjentów. Z zainteresowaniem analizuje problemy skórne, ciała i twarzy. Dostosowuje terapie do indywidualnych przypadków i, co najważniejsze, traktuje każdego pacjenta jak jednostkę, której stan zdrowia i komfort są najważniejsze.
marta rymanowicz
Marta Rymanowicz – magister kosmetologii z 10-letnim doświadczeniem oraz technikiem masażystą z 13-letnią praktyką zawodową. Swoją karierę rozpoczęła w jednym z prestiżowych gabinetów kosmetologicznych w Nowym Sączu, następnie przez trzy lata zdobywała doświadczenie w hotelu, by po tym etapie rozwoju zawodowego zostać szkoleniowcem jednej z renomowanych włoskich marek kosmetycznych. Każde z tych miejsc ukształtowało jej holistyczne podejście do pracy ze skórą – dziś patrzy na nią indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb, stylu życia oraz naturalnych możliwości regeneracyjnych organizmu. Po licznych specjalistycznych szkoleniach koncentruje się głównie na terapii twarzy. Jej pasją są nieinwazyjne metody odmładzania i modelowania, w szczególności japoński masaż twarzy Kobido oraz masaż transbukalny. Wieloletnie doświadczenie pokazuje każdego dnia, jak skuteczna może być praca manualna – bez igieł i skalpela, za to z uważnością, precyzją i czułym dotykiem. W swojej pracy stawia na bezpieczeństwo, komfort i realne efekty. Każdy zabieg poprzedza indywidualną konsultacją, aby dobrać terapię najlepiej dopasowaną do potrzeb skóry. Marta zaprasza Cię do świata naturalnej pielęgnacji i głębokiego relaksu – pozwól sobie na chwilę dla siebie i oddaj się w ręce profesjonalisty.






